Narzędzia dla webmasterów

 1. Kod do wstawienia na stronę. Co to jest?

  Udostępnione przez nas narzędzie pozwala ci wygenerować przycisk do wstawienia w kod twojego bloga/strony. Dzięki temu internauci z poziomu twojego bloga/strony mogą dodawać opublikowane tam materiały na Kciuk.pl i oddawać na nie głosy. Owocuje to zwiększeniem popularności twojego bloga/strony.

 2. Miniatury dodawanych znalezisk

  Twoi użytkownicy mogą dodawać link do materiałów znajdujących się na Twojej stronie. Nasz algorytm stara się wówczas przypisać Twojemu linkowi pasującą do niego miniaturę przedstawiającą w atrakcyjny sposób jego zawartość. Jeżeli jednak podczas tej operacji wystąpi jakikolwiek błąd, wysyłany do nas element zostanie umieszczony w serwisie Kciuk.pl bez miniatury. Miniatury pobierane są w momencie wysyłania formularza ze zgłoszeniem znaleziska, dlatego powinny pojawić się od razu.

  Kciuk.pl wykorzystuje standard "Facebook Share" do definiowania dokładnej lokalizacji obrazu opisującego link umieszczany przez Twoich użytkowników w katalogu Kciuk.pl, co oznacza, że jeżeli poprawnie zaimplementujesz standard opisany poniżej, Twoje miniatury będą poprawnie wyświetlane zarówno w serwisie Kciuk.pl, jak i facebook.com, digg.com i wielu innych.

  Wykorzystywane tagi

  Aby mieć pewność, że Twoja miniatura zostanie przez nas pobrana bez żadnych problemów, musisz dodać poniższy tag do kodu html na Twojej stronie. Przykładowy artykuł, materiał wideo lub strona ze zdjęciem powinna zawierać kod:

  <meta name="title" content="Lorem ipsum dolor sit amet enim." />
  <meta name="description" content="Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames." />
  <meta name="keywords" content="vestibulum, mauris, malesuada, fames." />
  <link rel="image_src" href="http://i3.fmix.pl/fmi2130/b4ec738a002b8a524adc27f5" />

  Wybrany przykład zawiera tagi będące absolutnym minimum do wygenerowania poprawnego podglądu z miniaturą dla dowolnego linku. Minimalny rozmiar obrazu wskazywanego przez tag <link> to 128x96 pikseli.

 3. Dodawaj szybko interesujące linki do Kciuk.pl!

  Dodaj poniższy link do zakładek, klikając prawym przyciskiem i wybierając odpowiednią opcję, lub przeciągając go na pasek narzędziowy w przeglądarce.

  Dodaj link na KCIUK.pl

© 2009-2018 Kciuk.pl/ HTTP Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności | Ranking | Narzędzia dla webmasterów | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu | Pytania i odpowiedzi | Kontakt: | Reklama